• Inauguracja nowego roku szkolnego

• Dwa miesiące wakacji minęły nie wiadomo kiedy... I znów spotkaliśmy się, by rozpocząć nowy rok szkolny. Podczas uroczystego apelu odśpiewaliśmy hymn narodowy, a potem zapoznaliśmy się ze szczegółami dotyczącymi organizacji zajęć.

Nasza szkoła po wakacjach na pierwszy rzut oka jest taka sama jak przed wakacjami. Pozory jednak mylą: przede wszystkim nastąpiła zmiana na stanowisku wicedyrektora szkoły, od 1 września funkcję tę piastuje pani Justyna Placek. Uroczyście podziękowano natomiast pani Wioletcie Musiał, która po 22 latach na stanowisku dyrektora i wicedyrektora placówki wraca do nauczania wczesnoszkolnego.

Sporo zmieniło się w infrastrukturze. Mamy nową, wydajną sieć internetową. A na zewnątrz pojawiły się obszerne miejsca parkingowe wokół obiektu. W dalszym ciągu nasza szkoła jest placem budowy, hala sportowa wyrosła do rozmiarów potężnego gmachu. Miejmy nadzieję, że przyszłoroczna inauguracja nowego roku szkolnego odbędzie się już w jej wnętrzach.

Przed nami 10 miesięcy wytężonej pracy. A potem... znów będą wakacje! Póki co mamy dla Was galerię zdjęć z inauguracji nowego roku szkolnego.