Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Zakończenie roku szkolnego 2019 - starsze klasy SP i Gimnazjum
wtorek, 25 czerwca 2019 05:03

Nostalgicznie i... tanecznie - tak można określić zakończenie roku szkolnego dla najstarszych uczniów naszej szkoły. Był to szczególny moment dla trzecioklasistów i ósmoklasistów, którzy po raz ostatni spotkali się w swoim składzie i od tej chwili podążać będą już własnymi drogami. Uroczystość zakończył polonez w wykonaniu absolwentów (o którym napiszemy w odrębnym artykule). Dodajmy, że tegoroczne zakończenie miało wymiar historyczny, po 20 latach ostatecznie wygaszono gimnazjum. W tym czasie w murach skomlińskiej alma mater gimnazjalne wykształcenie odebrało blisko 800 uczniów. Zapraszamy do obejrzenia galerii: