Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Dzień Kobiet w naszej szkole
niedziela, 01 kwietnia 2018 06:14

W czwartek 8 marca obchodziliśmy szkolne ŚWIĘTO KOBIET… Przedstawienie miało uświadomić wszystkim, jak ważną rolę w świecie pełni kobieta. Występ młodszych uczniów, to strzał w dziesiątkę. Dzieci świetnie potrafiły ze sobą współpracować i dzięki temu cała społeczność szkolna została włączona do uroczystości. Następnie dzieci dokonały humorystycznej charakterystyki kobiet oraz przedstawiły wiele wierszy i piosenek tematycznych.Niespodzianką był układ choreograficzny Franka Chrzanowskiego do piosenki Michaela Jacksona. Wszystkich zachwycił utwór Maryli Rodowicz pt. „Damą być ” w wykonaniu Marceliny, Marty, Marysi i Pauliny. 

Tradycją stały się już wybory ,,Super dziewczyny’’. W każdej z klas I-IV chłopcy wybierali koleżankę, która według ich opinii jest tą najsympatyczniejszą. A oto nasze zwyciężczynie:
Klasy I- Laura Światła i Zofia Pilarska
Klasa II-Amelia Michałczyk
Klasy III- Wiktoria Fraszek i Aleksandra Idasiak
Klasy IV- Nikola Korprowska
Na zakończenie akademii popłynęła moc gorących życzeń dla wszystkich pań i dziewcząt.

J. Kowalska