Drużynowe sukcesy na szachownicy
sobota, 16 grudnia 2017 13:27

Bardzo dobrze wypadły nasze reprezentacje szachowe w niedawnym  wojewódzkim finale Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Turnieje odbyły się w Ozorkowie.

W Igrzyskach Dzieci (rocznik 2005 i młodsze) mistrzostwo dla SP nr 5 w Skierniewicach. Uczniowie tej placówki w ostatnich latach pięć razy z rzędu zdobywali mistrzostwo Polski. Podstawówka w Skomlinie była szósta.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (roczniki 2002-2004) nasi reprezentanci zajęli czwartą lokatę. Znakomicie grała Michalina Matyjasek, która wygrała wszystkie partie i indywidualnie była najlepsza w zawodach.

Igrzyska Dzieci
1. Klatka Szymon