Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

wtorek, 12 czerwca 2018 22:16

bieg wiosny150100Ponad 120 zawodników stanęło na trasie Biegu Wiosny 2018, który odbył się w minioną niedzielę w Skomlinie. To już jedenasta edycja imprezy organizowanej w naszej miejscowości w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega. Jak zawsze było to święto sportu, połączone z promocją zdrowego stylu życia.

czytaj i oglądaj

Walczyli o palmę pierwszeństwa
wtorek, 12 czerwca 2018 04:57

dzien sportu150Jak co roku z początkiem czerwca mieliśmy okazję sprawdzić się w rywalizacji sportowej. Zazwyczaj wszyscy czekamy na ten dzień, bo po pierwsze: nie ma lekcji, a po drugie: jest okazja „dokopać” rywalom z innych klas. Bogata galeria poniżej.

środa, 16 maja 2018 20:15

zawody150W Ostrówku odbyły się Mistrzostwa Powiatu - liga lekkoatletyczna. W imprezie tej nie zabrakło naszych reprezentantów. Drużyna chłopców zajeła 4 miejsce, dziewczęta 5. Dodatkowo możemy się pochwalić, że nasza uczennica Kasia Krzak została wybrana najlepszą lekkoatletką zawodów. Dystans 100 metrów pokonała w 14.24 s.

Dzień Kobiet w naszej szkole
niedziela, 01 kwietnia 2018 06:14

dz kobiet150W czwartek 8 marca obchodziliśmy szkolne ŚWIĘTO KOBIET… Przedstawienie miało uświadomić wszystkim, jak ważną rolę w świecie pełni kobieta. Występ młodszych uczniów, to strzał w dziesiątkę.

czytaj i glądaj

Drużynowe sukcesy na szachownicy
sobota, 16 grudnia 2017 13:27

sz150Bardzo dobrze wypadły nasze reprezentacje szachowe w niedawnym wojewódzkim finale Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Turnieje odbyły się w Ozorkowie.