Kolporter RSS

czwartek, 04 czerwca 2020 20:01

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI
NA RZECZ WOJTUSIA CHOWISA

Dziękujemy OSP w Skomlinie za nominację do udziału w akcji charytatywnej #GaszynChallenge na rzecz Wojtusia Howisa z Galewic. Jesteśmy gotowi do podjęcia wyzwania.

Na czym ono polega? Wystarczy zrobić 10 pompek i wpłacić 5 zł lub zrezygnować z wysiłku i wpłacić minimum 10 zł. Wszystkich chętnych: nauczycieli, uczniów oraz rodziców zapraszamy w najbliższą sobotę na boisko szkolne, gdzie przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa postaramy się sprostać wyzwaniu.
Startujemy punktualnie o 14.

Poprawiony: czwartek, 04 czerwca 2020 20:31

PROCEDURY COVID 19

3.       INSTRUKCJE DOTYCZĄCE HIGIENY I DEZYNFEKCJI

Uwaga!
Wpisany przez Przemysław Chrzanowski

Informacja dla nauczycieli, rodziców oraz uczniów
Nadzwyczajna sytuacja w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 spowodowała, że musieliśmy w bardzo krótkim czasie zorganizować efektywną komunikację z uczniami oraz rodzicami. Poczta elektroniczna i inne elementy pracy grupowej, takie jak narzędzia do wideokonferencji lub komunikatory internetowe stały się wsparciem dla uczniów i nauczycieli, wykorzystanych do zdalne metody nauczania. Korzystając z nich, warto pamiętać́ o bezpiecznym przetwarzaniu Państwa danych osobowych. W związku z realizacją zajęć szkolnych w formie pracy zdalnej oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych przesyłam informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych.

czytaj komunikat

Uwaga PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 marca 2020 17:59

Zapisy do klasy I

Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie zwraca się z prośbą o wypełnienie zgłoszenia dotyczącego przyjęcia dziecka do I klasy w roku szkolnym 2020/2021.

Do klas I w roku szkolnym 2020/2021 przyjmowane są:

- dzieci 7-letnie (urodzone w roku 2013),

- dzieci 6-letnie zgodnie z wolą rodziców / opiekunów prawnych (jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, w którym ma rozpocząć naukę w szkole, albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej).

Zgłoszenia są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej szkoły w zakładce „Rekrutacja”. Należy je pobrać, wypełnić i odesłać drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Formularze w wersji papierowej można pobrać i złożyć w Urzędzie Gminy w Skomlinie do dnia 30.04.2020 r.

Poprawiony: poniedziałek, 30 marca 2020 18:05

wtorek, 24 marca 2020 16:04

Szanowni Rodzice

Od dnia 25 marca 2020 r. (środa) szkoła będzie realizowała kształcenie na odległość zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. Realizacja nauczania w takiej formie będzie wymagała ścisłej współpracy nauczycieli, uczniów i rodziców. Podstawowym narzędziem komunikacji pozostaje nadal dziennik elektroniczny Librus. W dniu dzisiejszym został w nim zamieszczony komunikat o zasadach organizacji nauki zdalnej. Zwracam się do Państwa z prośbą o zapoznanie się z treścią komunikatu i systematyczne śledzenie zamieszczanych tam wiadomości.

czytaj komunikat

Uwaga, wywiadówka! PDF Drukuj Email