Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Polonezem do wakacji
wtorek, 25 czerwca 2019 05:41

Tradycyjnie finalnym akcentem uroczystego zakończenia roku szkolnego był polonez. Tym razem do „chodzonego” przystąpiła dwukrotnie większa liczba absolwentów, oprócz gimnazjalistów w tany ruszyli także ósmoklasiści. Trwający niespełna 9 minut pokaz wywołał burzę oklasków i… setki odtworzeń filmu dokumentującego to wydarzenie w mediach społecznościowych https://www.youtube.com/watch?v=wPncOcqF1w8. Na deser absolwenci przygotowali jeszcze jedną taneczną prezentację, zgoła odmienną od nobliwego poloneza… Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: