Konkurs plastyczny z SKO
piątek, 07 czerwca 2019 06:40

W ramach programu SKO (Szkolonej Kasy Oszczędnościowej), uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym. Organizatorem konkursu był 1 Oddział PKO BANKU POLSKIEGO S.A. w Wieluniu oraz Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu.

Temat prac dla klas I-III brzmiał: „Pisanka Matematyczna z logo SKO”, natomiast dla klas IV-VI „SKO zawsze modne”.

Spośród licznych prac, które wpłynęły do szkolnego opiekuna SKO , którym jest Edyta Kapral, wyłoniono po trzy najlepsze. Rozdanie nagród odbyło się w wieluńskiej placówce PKO.

Nasi laureaci to:

Aleksandra Rzepke – II miejsce w kategorii klas I-III