Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Zające jak spod igły
środa, 12 kwietnia 2023 07:13

 maszyny wielkanoc 12.JPG 450

Przed świętami uczniowie klasy II a uczestniczyli w zajęciach w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Podczas nich wykorzystano sprzęt szwalniczy zakupione specjalnie do tego celu. Wspólnie z wychowawczynią dzieci przygotowywały ozdoby świąteczne. Nasza drużyna krawiecka zrobiła z tej okazji piękne zajączki, które ozdobiły klasę, a następnie ich pokoje na wiosnę.

Zajęcia miały na celu rozbudzić w dzieciach chęć do samodzielnego działania w życiu codziennym. Uczniowie odkryli, że praca twórcza może być nie tylko prosta, ale i przyjemna. A własnoręcznie zrobione ozdoby cieszą oko jeszcze bardziej.

W pomoc zostali włączeni rodzice, przygotowując dla dzieci potrzebne materiały, za co im serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do zapoznania z relacją z zajęć, do których wykorzystaliśmy sprzęt z inicjatywy Ministerstwa Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech.

tekst i fot. J. Kowalska