Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Być kobietą....
środa, 15 marca 2023 07:27

dzien kobiet450

Dzień Kobiet na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego, marcowego święta pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. Ponadto dzieci z klas I-III dokonały humorystycznej charakterystyki kobiet oraz przedstawiły wiersze i piosenki podczas krótkiego montażu słowno-muzycznego. Małe kobiety miały okazję pomarzyć podczas brawurowo wykonanych piosenek „Jak dobrze wstać”, „Być kobietą”, ,,Zakwita raz”, ,,Żeby szczęśliwym być”. Punktem kulminacyjnym stało się wręczenie honorowych certyfikatów dla Super Dziewczyny wybranej podczas anonimowego głosowania przeprowadzonego wśród wszystkich chłopaków.

Zaszczytne tytuły w klasach I-III otrzymały:

1. Zofia Stachulec i Kornelia Szymańska
2. Malwina Kiczka i Lena Wesoła
3. Lena Stępień i Iga Skiba

Na zakończenie akademii popłynęła moc gorących życzeń dla wszystkich pań i dziewcząt od mężczyzn i chłopców z naszej szkoły.

Tekst: J. Kowalska