Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Mistrzowie LEGO
środa, 08 marca 2023 08:22

 legoooo450

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą instalację wykonaną z klocków LEGO. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane, przez samorząd uczniowski. Wpłynęło wiele atrakcyjnych prac, zainteresowanie lego-rywalizacją przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów.  Jury miało nie lada twardy orzech do zgryzienia, by wyłonić najlepszych budowniczych.  Ostatecznie, po burzliwych naradach,  pierwsze miejsce zajął Jakub Mieszkalski, drugie miejsce przyznano wsopólnie dla Bartosza Kucharka i Zofii Leniewskiej. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym konkursie i życzymy dalszych klockowych sukcesów.

Marcelina Perka