Pożegnanie ósmoklasistów
wtorek, 29 czerwca 2021 09:07

koniec roku szkol450

Za nami trudny rok szkolny. Był to ciężki czas szczególnie dla ósmoklasistów, którzy w pandemicznej rzeczywistości musieli zmierzyć się z przygotowaniami do egzaminu kończącego naukę w szkole podstawowej. Tak jak przed rokiem żegnaliśmy ich podczas uroczystości zorganizowanej w otwartej przestrzeni. Wśród obecnych zabrakło pozostałych uczniów naszej szkoły, którzy odebrali cenzurki w klasach. To wyjątkowe spotkanieć rozpoczęło się krótkim przemówieniem pana dyrektora Jarosława Presia. Następnie wychowawcy klas ósmych pogratulowali i podziękowali swoim uczniom, życząc im powodzenia w dalszym życiu. Tradycyjnie na forum wręczono nagrody dla najlepszych absolwentów poszczególnych klas oraz statuetki dla najlepszych sportowców. Następnie uczniowie otrzymali świadectwa, dyplomy i pamiątkowe książki z rąk swoich wychowawców. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dokumentujących to wydarzenie.