Konkurs z Instalingiem rozstrzygnięty
piątek, 20 listopada 2020 17:36

Przez cztery tygodnie uczniowie klas ósmych rywalizowali o miano osoby najlepiej wykorzystującej platformę Instaling do nauki słówek. By wyłonić zwycięzcę wzięto pod uwagę trzy czynniki:

a) ilość dni, w których uczeń wykonał sesję;

b) ilość sesji – suma wszystkich zarejestrowanych, czyli doprowadzonych do końca zadań ze słówkami;

c) ilość przyswojonych (nauczonych) słówek.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I miejsce – Cecylia Szczecina z VIIb;

II miejsce – Ewelina Straszak z VIIIb;

III miejsce – Amelia Woźniak z VIIIa.

Uczennice z klasy VIIIb otrzymały już nagrody drogą online – są to miesięczne pakiety premium Instaling. Nagroda za trzecie miejsce to upominek, który zostanie wręczony wraz z dyplomami, ale dopiero wtedy, gdy szkoła będzie miała przywrócone nauczanie stacjonarne.

Zwyciężczyniom gratulujemy i życzymy zapału do dalszej pracy na platformie Instaling.

K.Orłowska