Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Pierwszaki już po ślubowaniu
piątek, 16 października 2020 07:23

W Dniu Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyło się pasowanie klas pierwszych. Przed uroczystym ślubowaniem pierwszoklasiści przeszli artystyczny „chrzest bojowy”. W czasie swojego występu wykazali się zdolnościami wokalnymi, recytatorskimi i odpowiednią postawą społeczną, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Tym razem ślubowanie odbywało się w innych warunkach niż to zazwyczaj miało miejsce. Podczas uroczystości nie byli obecni rodzice i starsi koledzy. Podyktowane to było obecną sytuacją, czyli panującą epidemią COVID-19.

Nie umniejsza to jednak rangi tej uroczystości, która jest ważną datą w kalendarzu imprez szkolnych.

Amelia Urbanek