Pierwszaki już po ślubowaniu
piątek, 16 października 2020 07:23

W Dniu Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyło się pasowanie klas pierwszych. Przed uroczystym ślubowaniem pierwszoklasiści przeszli artystyczny „chrzest bojowy”. W czasie swojego występu wykazali się zdolnościami wokalnymi, recytatorskimi i odpowiednią postawą społeczną, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Tym razem ślubowanie odbywało się w innych warunkach niż to zazwyczaj miało miejsce. Podczas uroczystości nie byli obecni rodzice i starsi koledzy. Podyktowane to było obecną sytuacją, czyli panującą epidemią COVID-19.

Nie umniejsza to jednak rangi tej uroczystości, która jest ważną datą w kalendarzu imprez szkolnych.

Amelia Urbanek