Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Uczciliśmy 101 rocznicę odzyskania niepodległości
niedziela, 10 listopada 2019 20:35

 apel 11 listopada450

W naszej szkole celebrowaliśmy dzień odzyskania Niepodległości przez Polskę. Z tej okazji odbył się uroczysty apel. Wspominaliśmy czasy, gdy Polska była pod zaborami. W apelu brali udział uczniowie klas szóstych oraz chór szkolny. Były dwa wokalne występy solowe – Marii Jabłońskiej oraz Joanny Janczewskiej, którym akompaniowała Amelka Urbanek grając na akordeonie. Uczniowie prezentowali wiersze patriotyczne. Pod koniec apelu wspólnie zaśpiewaliśmy pieśń legionów "My pierwsza brygada".

M. Matys, M. Gonera

M. Jabłońska, W. Krajcer