Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Powitaliśmy nowy rok szkolny
sobota, 07 września 2019 11:03

Dwa miesiące wakacji minęły niewiadomo kiedy... I znów spotkaliśmy się w naszej sali gimnastycznej, by rozpocząć nowy rok szkolny. Tym razem zainaugurowaliśmy go już bez gimnazjalistów, z którymi ostatecznie pożegnaliśmy się w czerwcu. Podczas uroczystego apelu odśpiewaliśmy hymn narodowy, a potem zapoznaliśmy się ze szczegółami dotyczącymi organizacji zajęć.

Nasza szkoła po wakacjach na pierwszy rzut oka jest taka sama jak przed wakacjami. Pozory jednak mylą: przede wszystkim mamy nową kuchnię, która doczekała się remontu. Poza tym nastąpiło kilka zmian organizacyjnych: urządzono nowy, przedtronny pokój nauczycielski, przygotowano odrębne pomieszczenia dla psychologa, pedagoga oraz salę do nauczania indywidualnego. W salach lekcyjnych odświeżono ściany, a w dwóch pracowniach zamontowano wielofunkcyjne tablice multimedialne. 

Przed nami 10 miesięcy wytężonej pracy. A potem... znów będą wakacje!