Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Zakończenie roku szkolnego - młodsze klasy SP
poniedziałek, 24 czerwca 2019 10:37

Zakończenie roku szkolnego to szczególny moment. Po okresie wytężonej pracy i nauki uczniowie doczekali się wymarzonych i zasłużonych wakacji. Były kwiaty, podziękowania, miłe słowa. Dla wzorowych i wyróżniających się uczniów zostały przygotowane nagrody oraz dyplomy. Zakończenie roku zorganizowano wdwóch odsłonach. Najpierw, w środowy ranek, cenzurki odbierali uczniowie klas I-III szkoły podstawowej (w swoich pracowniach) oraz uczniowie klas IV-VI (w sali gimnastycznej). Zapraszamy do obejrzenia galerii: