Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Dzień Babci i Dziadka
Wpisany przez Przemysław Chrzanowski   
niedziela, 03 marca 2019 18:59

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Ta fantastyczna impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 31 stycznia. 

Wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie z klas pierwszych zrzeszeni w kółku artystycznym, prowadzonym przez panią Jolę Kowalską, którym z pomocą w prowadzeniu imprezy pospieszyło kilku uczniów klas czwartych. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków-,,Kalendarze ze swoimi zdjęciami’’. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę, taniec  i skecze  mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami. Uwieńczeniem całej imprezy była fotobudka,  gdzie babcie i dziadkowie  przy użyciu rekwizytów mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia.

tekst i fot. J. Kowalska