Karnawałowe harce
niedziela, 03 marca 2019 18:44

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa.

Zarówno ci zupełnie mali, jak i ci nieco więksi czekali na bal choinkowy cały rok. Program tegorocznej imprezy był bardzo zróżnicowany i bogaty. Czas zabawy minął szybko w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, która w tym dniu przypominała o wspaniałym karnawałowym nastroju. Tańce i zabawy przerywane były konkursami, w których można było wykazać się sprytem, zwinnością, a także poczuciem humoru. Kostiumowy bal karnawałowy zgromadził radosne elfy, dobre wróżki, piękne księżniczki. Zaroiło się od bohaterów baśni, komiksów i popularnych filmów. Nie zabrakło też odważnych Spider-manów, piratów czy kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Wszyscy uczniowie bawili się cudownie, a dobrą muzykę serwował im absolwent szkoły – Dj Damian.

tekst: J. Kowalska