Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Co to jest niepodległość? Teraz wiem już na pewno. Fotorelacja z koncertu
poniedziałek, 26 listopada 2018 18:51

 

koncert ojczyzna450

Kiedyś Rosja, Austria i Prusy na Polskę mieli chytre zakusy. Niestety w końcu im się udało i zagrabili Polskę całą. Przez długie 123 lata nie było nas na mapie świata i jak to czasem mówią dorośli wtedy nie było niepodległości. Co to jest niepodległość? Teraz wiem już na pewno. Każde dziecko dziś woła: to polski dom, polska szkoła. Co to jest niepodległość? Teraz wiem już na pewno. Zaraz po I wojnie światowej powstały piękne mapy już nowe. tak właśnie nasza historia biegła, że Polska dzisiaj jest niepodległa!