Rozpoznaj swojego nauczyciela
poniedziałek, 12 listopada 2018 07:59

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej ogłoszony został konkurs pt. „Rozpoznaj swojego nauczyciela’’. Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Z dużym zaangażowaniem przyczynili się do przygotowania portretów uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami. Celem konkursu miało być kształtowanie więzi emocjonalnych z nauczycielami i szkołą oraz uczczenie nauczycieli w dniu ich święta.

Na korytarzu zostały wywieszone portrety wszystkich nauczycieli oznaczone numerami. Zadaniem uczestników było spośród trzydziestu siedmiu nauczycieli uczących w naszej szkole rozpoznać, jak największą ilość osób. Uczeń biorący udział wpisywał na kartce z kolejnymi numerami nazwisko rozpoznanego nauczyciela.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów, jak i rodziców. Nauczyciele, także chętnie rozpoznawali swoich kolegów i koleżanki.

Zwycięzcami tego niezwykle trudnego konkursu zostali:

W kategorii klas I-III:

Justyna Cichosz kl. II A i Zuzanna Syguła kl. II B

II miejsce

Martyna Cichosz i Julia Jeż z kl. II A oraz Kornelia Nawrot i Judyta Podgórska z kl. II B

III miejsce

Laura Światła kl. II A i Zofia Pilarska kl. II B

W kategorii klas IV-VIII :

Marcelina Perka kl. IVB, Adam Słonina kl. VII A i Amelia Woźniak kl. VIA

II miejsce

Dominika Jarczak kl. V C i Klaudia Kaczmarek kl. VII B

III miejsce

Anna Lipieta kl. VII A, Paulina Perka kl. VC, Julia Pietrzak kl.VI A i Natalia Znamiec kl. VC

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

J. Kowalska