Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Skomlinie, ul. Parkowa 6, 98-346 Skomlin | tel./fax 43 842 69 69 | email: sekretariat@szkola-skomlin.pl

Archiwum wiadomości

Archiwum wiadomości 2009-2013

Pierwszoklasiści po ślubowaniu Email
Wpisany przez Przemysław Chrzanowski   
wtorek, 06 listopada 2018 06:24

Ślubowanie klas pierwszych to od lat niezwykłe wydarzenie w naszym szkolnym kalendarzu imprez. W tym roku miało ono miejsce 25 października. Był to dzień długo wyczekiwany przez dzieci.

Podczas ceremonii 32 pierwszoklasistów, w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców, zaproszonych gości oraz swoich najbliższych złożyło ślubowanie.Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego się nauczyli pod okiem pań: Jadwigi Furman, Agaty Tomczak i Jolanty Kowalskiej. Uśmiechnięci, odświętnie ubrani i przejęci zaprezentowali swoje talenty wokalne, recytatorskie oraz taneczne, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci kuferków od rodziców.

J. Furman