Zakończenie projektu „Ozłacamy Kasisi”
środa, 21 czerwca 2017 22:20

Podczas Biegu Wiosny nastąpiło zamknięcie projektu pt.: Ozłacamy Kasisi”. Uczniowie krótko opowiedzieli o swoich działaniach, a szkolny chór zaśpiewał hymn tego projektu pt: „Heal the World”– „Ocalmy świat”.

Zaplanowana wystawa z rękodziełami dzieci ze Szkoły Podstawowej zamieniła się w kiermasz. Największy wybór był w biżuterii wykonanej z makaronu i wstążek. Były też wazony, poduszki, piórniki i skarbonki z plastikowych butelek, a także srebrny robot. Wszystkie rzeczy zostały sprzedane!
Po otwarciu puszek i przeliczeniu pieniędzy okazało się, że zebrano 432,34 zł! W sumie na konto Fundacji Kasisi z naszej szkoły wpłynęło 1862,34 zł! Brawo!
Wszystkim, którzy zaangażowali się w różne działania w ramach tego projektu: uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły, społeczności lokalnej, w imieniu dzieci z Kasisi - DZIĘKUJĘ!!! Byliście wspaniali.
Skończył się projekt, ale mam nadzieję, że to nie koniec działań, by nieść pomoc innym...

Koordynator projektu: K. Orłowska

fot. K. Orłowska